Festival fantazie

Ptáte se, co je to vlastně Festival Fantazie? Žijeme v 21. století, takže stačí kliknout na www.festivalfantazie.cz.


No dobrá, pár stručných informací. Festival Fantazie 2012 se bude konat 29. 6. - 10. 7. 2010 v Chotěboři (stačí trefit do Havlíčkova Brodu a pak dál do lesů). Standardní součástí Festivalu Fantazie jsou programy o všem a o všech ze všech možných koutů fantastiky, ať už jde o sci-fi, fantasy, či cokoli jiného. Setkáte se s programy o Star Wars, Star Treku, Star Gate, Duně a mnoha, mnoha dalších... Navíc nechybí ani možnost zahrát si deskové či PC hry. A komu není cizí DDR, jeho srdce jistě zaplesá.


Více o programu se dozvíte zde.


Zaujala Vás některá z linií? Pak přijeďte a bavte se s námi. Předtím je ale vhodné vyplnit přihlášku. Jak na to? Stačí kliknout a zaregistrovat se do systému. Pozor, včasná registrace Vám nejen ušetří pozdější problémy, ale může Vám přinést i nějakou slevu.


NEDUBLUJTE SVÉ REGISTRACE! POKUD JSTE SE DO AMBERU JIŽ V LOŇSKÝCH LETECH REGISTROVALI, VAŠE DATA JSOU ULOŽENÁ. STAČÍ VYPLNIT PŘIHLÁŠKU NA FF2012


K přihlášce, resp. k účasti se pak vážou pravidla účasti, která by pro nikoho neměla být nijak omezující. Tato pravidla si, prosím, pečlivě prostudujte, neboť neznalost neomlouvá.


Kromě bohatého programu se organizátoři Festivalu Fantazie všemožně snaží zvýšit váš komfort. Proto na stránkách Festivalu naleznete informace o napínavém způsobu dopravy, riskantních podnicích nabízejících stravování, nebezpečném noclehu a dalších akčních nabídkách.
Každá sranda ale něco stojí, takže se nezapomeňte podívat i na ceny vstupného Festivalu a na všemožné akce organizátory nabízené.